Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návrh na řešení... diskuse

Návrh na řešení.
 
                                                                                         V Hrádku dne 13. 7. 2011
 
Tenisové kurty v Hrádku i přilehla klubovna, jsou majetkem obce Hrádek. Cely areál má v současné době v pronajmu TJ Sokol Hrádek, který rovněž v posledních letech i finančně zajišťuje veškeré provozní náklady související s provozováním obou kurtu. Lepši podmínky, pro všechny místní občany, už snad není schopna zajistit ani žádná jiná organizace v cele ČR.
 
Vzhledem k tomu, že v poslední době oba kurty zeji téměř prázdnotou, čímž se prodražuje i jejich údržba (nikdo kurty nepolevá, antuku odnáší vítr, atd.) a nejen na kurtech, ale i v klubovně dochází k různým šarvátkám a nedorozuměním, a to především proto, že par místních špekulantu se chce bez řádného vědomi TJ Sokol Hrádek na celém tenisovém areálu zcela evidentně obohatit (stačí se jen podívat na venkovní skleněnou vitrínu na tenisové klubovně), tak navrhuji, aby byly přijaté následující opatřeni:
 
1.       –aby každý, kdo chce na kurtech celosezónně hrávat tenis, zaplatil každým rokem TJ Sokol Hrádek jednorázový finanční poplatek ve výši 200,-Kč. formou sponzorského daru, ( mládež a studenti 150,-Kč. děti v doprovodu rodičů vstup zdarma, pro všechny ostatní hodinová sazba 50,-Kč. od hodiny)
2.       – aby nikdo nebyl povinen v tenisovém areálu odpracovávat žádné brigádnické hodiny. (Veškeré práce související nejen z údržbou kurtu, ale i celého tenisového areálu, jsem ochoten zajistit zdarma a jinou formou.)
3.       - aby každý, kdo začne opakovaně(!) tenisové kurty a zájmena pak tenisovou klubovnu využívat nejen k nejrůznějším hádkám, nadávkám a vyhrůžkám, ale i zcela jiným  nesportovním účelům (nato jsou okolní hospody a bar v přilehle budově), urychleně a dobrovolně tenisový areál opustil. Pokud se tak nestane, tak požádám policii ČR, aby byl takovýto „tenista“ z daného prostoru vyveden.
 
Jsem přesvědčen o tom, že v dané situaci, jen takovéto, nebo nějaké jiné obdobné opatřeni pomohou situaci v hradeckém tenise uklidnit a umožni sportovní vyžiti všem občanům Hrádku a nikoli jen úzké hrstce jakýchsi samozvaných „tenisových odborníku“ . V případě, že nikdo doposud nepředložil jiný písemný návrh, a ani nikdo nebude dostatečně schopen a ochoten proti  tomuto mému návrhu argumentovat na www.tenishradek.estranky.cz k němuž je povolena  i diskuse, tak bych velmi uvítal, aby tento můj návrh TJ Sokol Hrádek aspoň dočasně urychleně schvalil.
 
Děkuji za pochopeni.
 
                                                                                             Pavel Bocek
                                                                                                Hrádek č. 294
 
 
Na vědomi: TJ Sokol Hrádek,
a pokud se situace do 20. 7. 2011 nevyřeší, tak i OÚ Hrádek a Policie ČR.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zákaz vstupu

(ČLEN TK, 3. 8. 2011 9:54)

Jako člen tenisového klubu, navrhuji zamezit přístup do diskuze p.Bockovi na tyto stránky jelikož neni členem a nemá žádné právo navrhovat změny.
Duševní stav p.Bocka nemá smysl vůbec komentovat.
Sportu zdar a budem bojovat na kurtu ve hře.....

Vyjádření názoru

(NESPOKOJENÁ, 26. 7. 2011 17:32)

Pane Bocek jste směšný, to nemyslíte vážně, žeby jste obstaral údržbu kurtu sám...vždyť posledně co jste rozházel antuku a pry jste ji urovnal se na tom kurtu nedalo hrát ani kuličky natož tenis. A jestli tady moralizujete jak se kdo o kurty stará tak právě Vy a Vaše rodina by jste si měli prvně zamést pred svým prahem. A ještě pár slov o klubovně - jestli jste si nevšimnul tak ta se rozpadá a právě ty členské příspěvky by mohly pokrýt její opravu, ale možná by nebylo naškodu, kdyby Vám spadla na hlavu, alespoň by byl konec s pomluvami a lživými informacemi, které všude šíříte. Párkrát jsem byla si na kurtech zahrát a uvažovala jsem o členství v klubu, ale v takovém prostředí, kde Všechny pomlouváte a slovně zastrašujete a šikanujete by se mi nelíbilo.

Re: Vyjádření názoru

(spokojeny a nekonfliktni, 29. 7. 2011 21:41)

je pravda,ze antukove kurty potrebuji hodne financovani a proto nechapu jak se tady muzete dohadovat o snizeni clenskych prispevku,kdyz aktualni sezonni prispevek odpovida zhruba 3hodinam v hrani ve vendrynske hale vitality a to je takrka bezudrzbovy kurt.porovnejte si 7mesicu hrat na kurtu v hradku temer kdykoli a 3 hodinky za stejnou cenu ve vitality,myslim ze soudny clovek si dokaze spocitat ze varianta a a tudis hradecke kurty se vyplati a proto velmi rad zaplati ze?a cose tyka udrzby kurtu v hradku tak se domnivam ze jeden clovek nato nestaci,protoze hazet antuku na kurt to neni vse je tam spoustu dalsi prace at uz to je plevel oploceni koseni travy atd.proste jeden by to nezvlad.tezko rict proc tyto hadky nebo pomluvy zacaly,ale urcite to spoetu nic neprida a oten nam jde predevsim.a co si prat na zaver?snad jen lepsi pocasi co kteto hre vsichni potrebujem.

Poděkování

(Kolemjdoucí, 29. 7. 2011 18:00)

Konečně se s tím začalo něco dělat. Občas chodím s dětmi kolem kurtu na procházky a hlasité sprosté nadávky bylo slyšet až do širokého okolí. Velké díky všem, kteří se o to přičinili.

Podotknuti

(lenka wrzecionkova, 20. 7. 2011 17:08)

jsem proto aby financni caastka na sezonu cinila 200korun zda se mi to dobry napad.nebylo fer ze pana Bocka tak vysplouchli zrovna osobu ktera se starala o udrzbu kurtu nebyt neho a par dalsich tak kurty nefunguji tak jak by měli.