Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okopírována diskuze z www.obechradek.cz

Re: Tenis

Autor: Jaroslav Pezda

Založeno: 10.08.2011, 00:01

Odpovědí: 8

Chtěl bych reagovat na pomluvy a osočování mé osoby a celého tenisového klubu od Pavla Bocka.Je to nemocný člověk,který si svoje splíny řeší tak,že si trvale na někoho stěžuje,osočuje a uráží.Jak jinak si vysvětlit,že podal trestní oznámení na celé zastupitelstvo OU,vyhodili ho od holubářů,měl problémy s včelaři a ted´škodí tenisovému klubu.Pan Bocek už nepracuje od roku 1989 a jeho krédo zní: Budu dělat všechno proto,abych nemusel nic dělat! což se snaží i dodržovat.V poslední době začal jezdit s taxi ,,řezník" a to mu vyhovuje,protože tam může tlouct lidem do hlavy ty svoje nesmysly.Jak jinak si vysvětlit,že do jeho webových stránek odpovídá slečna která u nás v životě nehrála,ale tvrdí že stačí 200 Kč členský příspěvek.I kdyby bylo 20 členů,tak by měli 4000 Kč a my jsme už letos dali přes 15 000 Kč,a ještě zdaleka není všechno hotovo,tak by mě zajímalo kde by vzali zbytek peněz na údržbu?Pan Bocek nesmrdí korunou a TJ Sokol nemíní tenisový areál financovat!Loni napsal na svoje stránky takové nesmysly,jako že lidé bez práce tam mohou chodit pracovat,a pak si budou moci zahrát tenis.Když jsem mu to na schůzi vytkl tak přišel za mnou domů a 3hod.jsme to řešili až uznal že to opraví.Do dnešního dne se na stránkách nezměnilo nic.Dále píše,že vítr rozfoukává suchou antuku ven z kurtu.Věřím,že zrovna musel stát poblíž a nasypala se mu do očí,jinak by musel vidět co všechno se tam už letos udělalo!Píše že tam nechodí hrát mládež,ale jaksi zapomněl připsat že sepisoval po hospodě petici aby za (1000 Kč členského příspěvku)hrát nechodili.Další z čeho osočuje moji osobu je jak on říká,,ŽE STOPÍM"všechny peníze.Co k tomu říci,sám byl členem a dobře ví,že všechny výdaje jsou vždycky schvalovány a přesně evidovány příjem-výdej!To že si po tenise posedíme u pivka,které si každý platí sám,ale on s námi nebýval protože nikdy neměl peníze.Nikdy jsem nevzal ani korunu,ba co víc,loni se na některé turnaje podařilo sehnat sponzorské dary!Pan Bocek mi pořád vyhrožuje udáním na policii ČR,ale měl by si dát pozor,protože už i tam ví,že je velmi nemocný.Tetˇsi našel nového koníčka a to že chodí po domech a otravuje a přesvědčuje lidi proti mně.Když budeš zase chtít napsat nějakou blbost tak se nejdříve štípni do hlavy aby tě to pak nemrzelo,i když ty žádnou soudnost nemáš!Tímto bych tě chtěl poprosit abys přestal škodit tenisovému klubu,a chytˇse radši pořádné práce,abys nemusel vymýšlet další kraviny.Otevři si radši ten masážní salon a dělej něco,i když vlastně ty děláš ale jenom hubou!Je mi líto že musím řešit tvoje problémy takto,ale sám to vyhledáváš! PEZDA JAROSLAV předseda Tk HRÁDEK 10.8.2011

 Odpovědět na příspěvek

 
 Re: Re: Tenis

Autor: OBO

Založeno: 10.08.2011, 16:44

Velmi hezky a vystižny přispěvek!!!

 Odpovědět na příspěvek

 
 Re: Re: Tenis

Autor: Občan!

Založeno: 10.08.2011, 21:37

Dávám za jedna....pravda do posledního slova !!!
 Snad bych jen na závěr dodal,že je Bocek ubohý,zamindrákovaný DEBIL !!!

 Odpovědět na příspěvek

 
 Re: Re: Tenis

Autor: Pavel Bocek

Založeno: 11.08.2011, 21:45

K článkům se vyjádřím hned, jakmile mi to čas aspoň trochu dovolí. Zatím děkuji za názory.

 Pavel Bocek

 Odpovědět na příspěvek

  
 Re: Re: Re: Tenis

Autor:

Založeno: 11.08.2011, 21:52

Sme zamomněli že furt robiš a nemaš čas

 Odpovědět na příspěvek

 
 Re: Re: Tenis

Autor:

Založeno: 12.08.2011, 11:30

Vážený pane předsedo Jaroslave Pezdo,

 rad bych věřil všemu, co zde píšete, ale přiznám se, že jsem z Vašeho vyjádření naprostý jelen. Proto bych si Vám dovolil položit několik otázek, abych Vás lepé pochopil a tím i cele záležitosti vice porozuměl:

 1. Proč jste se doposud žádným způsobem nevyjádřil k „Návrhu na řešení…“, který je už přes 2 měsíce zveřejněn na www.tenishradek.estranky.cz , když je k němu povolena i diskuse a navíc, někteří Vaši anonymní zastánci tvrdí, že tyto webové stránky jsou dokonce Vaše?

 2. Když tvrdíte, že jste předsedou tenisového klubu, tak můžete zde zveřejnit jména nejen všech těch členu, kteří Vás zvolili, ale i těch, kteří se eventuálně hlasovaní zdrželi, nebo byli proti? (Vité, aby si někdo například nemyslel, že jste byl zvolen nelegálně, nebo dokonce, že nemate členy žádné)

 3. Můžete zde uvést, k jakému datu byl Váš tenisový klub založen a oficiálně někde zaregistrován? (Vité, aby to zase například nevypadalo tak, že sháníte nějaké finanční prostředky přes sponzory na nějakou fiktivní organizaci.)

 4. Můžete zde zveřejnit ty Vaše sponzory a finanční částky, jaké jste od nich obdržel? (Vité, aby to nevypadalo, že se chcete na tom nějakým způsobem obohatit.)

 5. Proč v této diskusi tvrdíte o někom, že nesmyrdi ani korunou, když dotyčná osoba mimo jiné zcela prokazatelně už téměř rok řádně platí nájem OU v Hrádku, za prostory, které doposud nevyužívá, z čehož plynou určité výhody pro všechny občany Hrádku, včetně Vás, vážený pane předsedo!?

 6. Můžete zde uvést, na co konkrétně jste už letos vynaložil oněch přes 15.000,-Kč.když zcela evidentně antuku i oploceni hradil TJ Sokol Hrádek ?( Vité, aby to nevypadalo, že právě tolik staly 2 desky a 3 fošny na opravu stolu a lavic.)

 7.Můžete zde uvést, proč jste bez vědomi OU v Hrádku a TJ Sokol Hrádek (majitel a pronajímatel), vyměnil všechny zámky v celém tenisovém areálu a tím i znemožnil přístup občanům na tenisové kurty?

 Odpovědět na příspěvek

  
 Re: Re: Re: Tenis

Autor: Občan!

Založeno: 12.08.2011, 15:27

Bocek se probudil,nebo mu to čas dovolil???
 Opět mele samé hovna...

 Odpovědět na příspěvek

  
 Re: Re: Re: Tenis

Autor: Jaroslav Pezda

Založeno: 12.08.2011, 16:54

Pavle Bocku,

 chtěl bych reagovat na tvůj příspěvek, ale věř, že je to už naposledy. Nelíbí se ti, když ti někdo odepisuje anonymně, ale už to děláš i ty. Ptáš se, kdo mě zvolil předsedou, volba proběhla na členské schůzi klubu dne 25.9.2010, na které jsi byl přítomný i ty. Už tehdy bylo tvé chování zvláštní, ale teď už je to vrchol. Dokud jsi byl našim členem, všechny tyto záležitosti se již projednávaly se všemi členy klubu, ale po vyloučení jsi začal šířit špínu a lži na celý oddíl tenisu. Tvé myšlení je vskutku zajímavé, když už rok platíš nájem za prostory k podnikání, které nevyužíváš. Ať si každý udělá o tobě obrázek sám. Prosím, dej už všem slušným lidem pokoj.

 Jaroslav Pezda, předseda Tenisového klubu Hrádek

 Odpovědět na příspěvek

   
 Re: Re: Re: Re: Tenis

Autor: Pavel Bocek

Založeno: 12.08.2011, 20:05

Sdělení pro pana Jaroslava Pezdu.

 Takže míly příteli Jaroslave,

 aspoň tak ses do nedávná cele roky ke mně choval, ale nevadí, protože pojem falešné kamarádství, je už známý také velmi dlouho a velmi dobře…

 Asi sám uznáš, že všechno to, co jsi tu do této doby v této diskusi o mě napsal, už není žádná velká sranda. Určitě také víš, že i ty nejbrutálnější výroky a pomluvy jsou v diskusích tohoto typu prakticky právně nepostižitelné, čehož zcela evidentně v přemíře využíváš a zneužíváš. Proto jsem dnes odpoledne okopíroval tvůj první článek z této diskuse a e-mailem odeslal na OÚ v Hrádku. Byl bych velmi rad, abys tento svůj článek do středy 17. 8. 2011 vlastnoručně podepsal, aby se pak cela tato záležitost mohla začít řešit aspoň trochu civilizovaným způsobem.

 Pro tvůj větší klid v duši, ti však už teď můžu slíbit, že i když budeš usvědčen z pomluv a shledán vinen, tak nikdy nebudu od tebe žádat žádné odškodnění finančního charakteru, protože jsem přesvědčen o tom, že v žádném případě nejsi nějaký můj úhlavní nepřítel, nebo oponent, ale spíš jakási nešťastná oběť, nad kterou by měl asi každý, aspoň trochu soudný člověk, schopny vnímat realitu i v širších souvislostech, vyjádřit tak maximálně jen hluboké politování.

 A když jsi už zde Jardo, na těchto obecních webových stránkách začal „ ventilovat“ své tenisové záležitosti a doposud jsi nevyužil ani jedním jediným slovem naše tenisové stránky www. tenishradek.estranky. cz , které byly mino jiné už před dvěma roky i k takovým to účelům zřízené, tak si tě dovolím, také zde upozornit na jednu následující věc: Ještě jednou začneš někoho, v tenisovém areálu v Hrádku, vulgárně slovně urážet a vyhrožovat fyzickým násilím, tak, jako jsi to například učinil i včera odpoledne během své hry na kurtech před větším počtem dalších osob a den před tím dopoledne před dalšími třemi osobami, tak uplatním to, co je napsáno v „Návrhu na řešení…“ a požádám Policii ČR, aby tě z tenisového areálu vyvedla. A doufám, že to nebudeš zase vnímat, jako nějaké vyhrožovaní a zastrašování, ale spíše jen jako konstatováni a upozornění, aby k dané situaci, pro tvé dobro, už nikdy nedošlo.

 Závěrem snad ještě Jardo tolik, že když už se ve svém článku tak trochu zaštiťuješ nejen nějakými svými členy jakéhosi svého tenisového oddílu, ale i všemi členy zastupitelstva a dokonce i některými příslušníky policie, tak bych si dovolil všechny tyto osoby poprosit, pokud ovšem existuji a s tím vším co píšeš souhlasí, aby svůj vlastnoruční podpis pod tvůj článek také do středy připojili.

 V případě, že tam nikdo podepsaný nebude, tak bohužel veškerou odpovědnost za své články si poneseš sám osobně.

 Pavel Bocek
 Hrádek č.294

 ..............................................................................................................................................

Re: Re: Re: Re: Re: Tenis

Autor: Občan!

Založeno: 12.08.2011, 22:20

Bocku Ty jsi magor,který by se měl léčit !!!
 Jsi nebezpečný sobě i okolí a ty kecy s fízlama Ti už nikdo nežere.....

 Odpovědět na příspěvek

    
 Re: Re: Re: Re: Re: Tenis

Autor: Občan Hrádku

Založeno: 13.08.2011, 00:11

Pane Bocku, kape Vám na karbid? Ještě nikdy jsem někoho takového nepotkal, jste unikátem svého druhu, bohužel.

 Odpovědět na příspěvek

    
 Re: Re: Re: Re: Re: Tenis

Autor: Fanklub TK Hrádek

Založeno: 13.08.2011, 07:19

Bocku, uvědom si, že Policie ČR je tady pro lidi, a ne pro takové paranoidní magory jako jsi ty. Je až neuvěřitelné co všechno z tebe dokáže vypadnout. Doporučuji ti každé ráno vyběhnout na "Sušynke", ať se ti okysllíčí mozek, což povede k tomu, že Ti prostě nebude hrabat - možná.
 Druhá věc je ta, zda se v tvém případě nejedná již o diagnózu!!!!!

 Odpovědět na příspěvek

    
 Re: Re: Re: Re: Re: Tenis

Autor: obo

Založeno: 13.08.2011, 09:43

Pane Bocku Začněte rači něco dělat!! A ne ničit majetek,jak je tomu přivašich prujezdech taxikem přez charcov.(odstraniovat zatarasy na cestach to uděla jen ubožak)

 Odpovědět na příspěvek

     
 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tenis

Autor:

Založeno: 14.08.2011, 15:11

Když jsem si přečetl první zdejší Pezdův článek, ze kterého obrovská nenávist doslovně srší ke všemu živému a následně všechny ostatní tenisové diskuse, tak mi z toho plyne jediné. Pan Pezda zcela evidentně závidí, že si pan Bocek nejen jezdi z krásnými mladými slečnami v taxíku, které se ho dokonce i veřejně zastanou, ale že si s nimi zahraje i tenis a pracuje na kurtech. Kdežto on většinou hraje jen ze samými starými pijusama a jezdi i pracuje na staré umaštěné lokomotivě, která se ho zastat ani nemůže.
 Jo jo Pezdo, lidská závist a nenávist je ta nejhorší možná kombinace. Můžeš se podepisovat třeba i předseda hradu, stejně ti to nepomůže. Kup si raději pěkný taxík, nebo aspoň novou lokomotivu.

 Odpovědět na příspěvek

      
 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tenis

Autor:

Založeno: 14.08.2011, 21:01

Pane bocku proč tu pišete anonymy to už fakt nemate co dělat?

 Odpovědět na příspěvek

       
 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tenis

Autor:

Založeno: 14.08.2011, 21:30

Snadná léčba alkoholiku.

 Pezdo Pezdo, píšeš o posezeni u pivka, ale chodit domu z tenisových kurtu takřka po kolenou přes celou vesnici v doprovodu pana Bocka, aby tě nepřejelo auto, tak, jako tomu bylo z posledního tenisového turnaje hraného na počest tvého zesnulého bratra, nebo se v jiných obdobných případech nechávat odvažte „jeho“ taxíkem, tak to už rozhodně o jednom pivku není! A ty se mu zato až takhle odvděčuješ a neprávem veřejně házíš na něj tu největší špínu.

 Víš Pezdo, vy alkoholici mate jednu obrovskou výhodu. Vy si totiž pamatujete jen všechno to, co občas děláte ve střízlivém stavu, ale absolutně už nic si nepamatujete z toho, když jste ožrali, jako děla a chováte se hůř nežli prasata. A tak si myslíte, že jste naprosto slušní lide, tak, jako jsi to i ty sám o sobě napsal. Všichni občane Hrádku však určitě slepí nejsou.

 Nevím kde bereš v sobě tu odvahu, když v podnapilem stavu bráníš střízlivým lidem vstup na kurty a podepisuješ se, jako předseda tenisového klubu, když všichni rozumní lide už dávno dobře vědí, že sport a alkohol prostě k sobě nepatři. Chceš snad vychovat další generaci alkoholiku? Byt tebou, tak se stydím, jako čerrrvena liška.

 Jo a sranda dne zni: Anonym se ptá anonyma, proč píše anonymy.

.............................................................................................................................................................
 

 

Předposlední  zjištěny článek nějaké anonymní pani, která si mimo jiné přála psát další pohádky se okopírovat nestihlo, protože chvíli nato byla cela diskuse na www.obechradek.cz  vymazaná, ale odpověď na její článek je okopírovaný hned níže.

 

Chcete další „pohádku“, tak prosím, ale pohádka to rozhodně není.

Už tomu budou asi 2 roky, kdy jeden ze členu tenisového klubu (aspoň tak si začali v poslední době říkat) navrhl, abychom jako tenisté, pekli a prodávali v tenisové klubovně bramborové placky na Hradeckých dnech, že si tak zas aspoň na svůj klub něco přivyděláme. Tento člen, jehož jméno zatím stále ještě nechci oficiálně zveřejnit, ale říkejme mu třeba pan Jano, také už před tím navrhl a prosadil, že za pronájem tenisové klubovny musí každý platit 1 000,-Kč. Což o to, myšlenka se mi to nezdála byt špatná, tak jsem přiložil ruku k dílu, do klubovny nainstaloval svůj plynový sporák, zajistil téměř všechno další potřebné a začal péct placky hlavně s pomoci Jana, jeho manželky a pani Hildy, kteří den před tím naškrabali brambory a pak začali placky prodávat.

První problém nastal už den před tím, protože já jsem už tehdy nechtěl, aby se v tenisové klubovně konzumovaly a prodávaly alkoholické nápoje, ale jelikož jsem se nechtěl s panem Janem moc dohadovat, tak jsem mu nakonec ustoupil a na jeho doporučeni zašel koupit na své vlastní náklady do Charcowianki dva litry rumu, který měl byt použit jen do čaje, aspoň tak bylo původně domluveno. Samozřejmě, že nakonec na žáden čaj ani nestačilo dojit.

Druhy problém nastal, když já jsem navrhl, aby se jeden placek prodával za 15,-Kč. ale pan Jano začal prodávat za 20,-Kč. 

Třetí problém nastal, že pan Jano neměl ani žádné drobné mince na vydávání, a tak jsem do misky na tržbu vložil svých 200,-kč. v drobných.

Další problém nastal, že pan Jano i ze svoji manželkou, se postupně stále víc začali zdržovat na tanečním parketu a v jeho okolí u stánku a nikoliv u práce v tenisové klubovně. Proto na drobnou výpomoc přišla i moje manželka, atd. atd.

Na závěr akce pan Jano přišel hodně kolísavým krokem do klubovny, vzal z okénka misku z tržbou a chtěl ji spočítat. Miska mu samozřejmě upadla na podlahu a všechny peníze se rozsypaly. A tak jsem já společně s pani Hildou všechny peníze posbírali, spočítali a dali do sáčku. Tržba byla necelých 5 500,-Kč. (Jelikož k žádnému vyučtováni do dnešního dne nedošlo, tak můžu jen odhadovat, že čistý zisk byl kolem 4 000,-Kč.) Následně pan Jano nedbal na doporučeni, aby tržbu vzal někdo střízlivější, a sáček s penězi vložil do své kapsy. Naštěstí pan Jano i tržba přežila, protože mu druhy den vypadla z kapsy, když se převlekal na kurtech. Na můj dotaz, kdy uděláme vyučování, mi odpověděl, že co nejrychleji

Když však ani po několika měsících, se pan Jano k žádnému vyúčtovaní neměl, a v tenisové klubovně se ztratily další peníze ( 600,-Kč.), z jejichž odcizeni se mi povedlo usvědčit pana Petra Szotkowského, který je pak vrátil, tak jsem pana Jana v přítomnosti pana Jaroslava Pezdy a dalších osob, požádal, aby už konečně to vyúčtovaní udělal. Pan Jano mi odpověděl, že já, pani Hilda i moje manželka jsme si už nakradli dost, a že proto už od něj nikdo nedostaneme ani korunu. Když jsem hned nato požádal pana Pezde, který se už tehdy vydával za předsedu TK, aby danou situaci začal nějak řešit, tak mi odpověděl, že ho to nezajímá, a abych raději hned opustil tenisovou klubovnu, protože všude rozpoutávám jen samé hádky. Hned nato vstal ze židle, v zcela zjevně podnapilém stavu pan Petr Szotkowski a začal mi vyhrožovat fyzickým násilím…

Výsledkem takového to jednání je, že  přibližně od té doby nastala mezi některými tenisty dost velká nevraživost. Pan Jano, který neustále všem tvrdí, že cely tenisový areál je jeho, se neoprávněně obohatil min. o  4.000,-Kč. a přišel zadarmo k pořádnému raušů z mého rumu. Já s pani Hildou jsme sice byli mnohými občany Hrádku pochváleni zato, že jsme pekli na Hradeckých dnech velmi dobré placky, ale tak trošku i některými kritizováni, že jsme je prodávali dost draho. „Tenisový klub“ přišel o jeden 1.000,-Kč. za pronájem klubovny. Já jsem přišel o 560,- Kč. (drobné mince, rum) No a všichni, samozřejmě kromě pana Jana, jsme pracovali hluboko do noci přes 10 hod. v tenisové klubovně zadarmo. No, zadarmo vlastně ne, ale za placek. Takže Jano zatím díky aspoň za ten placek.

A pak se mi někteří divte, když takových to situaci stále přibývá, a žádnou z nich nikdo řešit nechce,že dělám všechno proto, aby se aspoň dočasně(!!!) v tenisovém areálu nekonzumovaly žádné alkoholické nápoje. Vždyť jedině tak je naděje, že si všichni tenisté sednou střízliví k jednomu stolu a pokusíme se všechny tenisové záležitosti vyřešit z co možná nejmenší účasti policie ČR, TJ Sokol Hrádek a OU Hrádek. V případě, že se nám tenistům na některých zcela konkrétních písemných bodech domluvit urychleně nepovede, tak jsem rozhodnut požádat OU v Hrádku, aby zakázal konzumaci alkoholických nápojů v celém tenisovém areálu v Hrádku navždy a to i přesto, že proti jednomu, nebo dvěma pivkům vypitým při hře zatím vůbec nic nemam.

A podepisovat se snad už asi ani nemusím, protože si myslím, že můj styl písma a vyjadřování se všichni zainteresováni velmi dobře znají.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Fotbal a rozpočet

(Roman, 6. 1. 2020 20:33)

V minulosti jsem žádal informace a nepřímé řečeno že majitel klubu nechce místní občané říct kolik hospodářství je a bez dluhů a poplatků z členství,a zastavit příspěvky pro tych kteří řádně platí ponechat a zrušit těm co neplatí a dostanou odměny a příjem na pokrytí vlastní rodinný příslušník a rodin..

úvaha

(., 16. 8. 2011 16:13)

teorie - neber úplatky, neber úplatky nebo se s toho zblázníš
teorie v praxi - viz. Pan Bocek