Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příběh Szotkowski

 

Na této stránce můžete nejen sledovat, ale v diskusi se i vyjadřovat k případu člověka:
- který pravděpodobně usoudil, že slušným, poctivým a férovým způsob nelze v dnešní době docílit prakticky už ničeho (já nevím, možná že má ten člověk i pravdu, však všichni časem uvidíme).
- který před časem, jako naprostý laik, co se tyče tenisu a údržby kurtu, téměř hned po příchodu na tenisové kurty v Hrádku, se chtěl stát nejen jejich majitelem, ale i předsedou tenisového oddílu, hlavním správcem a pokladníkem. A podle toho se také začal chovat i jednat.
- kterému bylo opakovaně sděleno, že mu alkoholické nápoje naprosto nesvědčí zejména při hře na dvorcích a různých jednáních o tenisových záležitostech. (Je všeobecně známo, že sport, emoce a alkohol prostě k sobě nepatři.)
- který má možnost na této stránce své názory i činy naprosto snadným způsobem nejen vysvětlit, ale případně i obhájit, protože je možné, že se mýlím já a nikoliv on.
- který… (Další body uvedu, pokud se dotyčná osoba zejména k poslednímu svému podivnému činu nedozná ve stanoveném terminu i policii ČR.)
Ale jelikož si myslím, že jsem už prakticky vyčerpal všechny možnosti usmířeni a urovnáni celého případu bez účasti policie a jsem přesvědčen o tom, že dotyčná osoba nadále jedna naprosto nesprávně, tak jsem na ni podal oznamení i na policii ČR. Toto oznámení je uvedeno hned níže v plném znění. Pokud se dotyčná osoba k svému chováni ani do 28. 7. 2011 na policii nedozná, tak jsem rozhodnut na žádost policie, která mě už včera telefonicky kontaktovala a žádala mě o cela jména a příjmení konkrétních svědku, poskytnout  jména minimálně desítky dalších osob (svědku), kteří podivné chováni dané osoby měli možnost nejen slyšet, ale i vidět. A aby nedošlo k nějakym připadným nedorozuměním, tak v takovem to případě jsem rozhodnut všechny tyto jmena i zde na této stránce zveřejnit.
V Hrádku dne 27. 7. 2011
Pavel Bocek
---------------------------------------------------------------
Toto je e-mail i z přílohou odeslany policii ČR dne 25. 7. 2011
Dobry den,
 v příloze zasílám přípis. Pokud pan Petr Szotkowski dány přípis ani do 18:00 hod. dnešního dne nepodepíše, ani ho podepsaný mě a Policii ČR nedoručí, a čímž bych považoval celou záležitost za vyřešenou, tak prosím, aby byly zahájené všechny potřebné úkony k prošetřeni celého daného případu.
 Děkuji za pochopeni.
 Pavel Bocek
Zápis – omluva
                     V Hrádku dne 25. 7. 2011
Dne 23. 7. 2011 jsem byl, jako řidič taxislužby Řezník, telefonicky objednán do Baru u Řezníka v Hrádku. Chvíli po příjezdu, bez větších problému, ke mně do taxíku nastoupil pan Petr Szotkowski a dva jeho sousede, pan Stanislav s panem Vladislavem a všichni 3 chtěli odvézt domu. Po příjezdu na místo určeni a vystoupeni všech třech panu z taxíku, po mně pan Szotkovski požadoval, abych vystoupil také, a to údajně proto, aby mi zaplatil poslední dlužnou částku ve výši 50,-Kč. která ještě zbývala z jeho asi 3 měsíce starého dluhu, který na začátku činil 2 050,-Kč. (dluh nevznikl za jízdy v taxíku, žádné úroky jsem nikdy nechtěl). Já jsem panu Szotkovskému sdělil, že pokud mi chce skutečně zbylou finanční částku dluhu uhradit, tak až tak učiní, aniž bych musel z taxíku vystupovat. Hned nato se pan Szotkowski naklonil přes dveře spolujezdce do taxíku a 50,-Kč. mi položil na ruku. Pak mě za ruku chytil, začal mi vulgárně nejen nadávat, ale m.j. i vyhrožovat zabitím a snažil se mě vytáhnout ven z taxíku přes dveře spolujezdce. Když se mu to nepovedlo, tak pan Szotkowski taxík oběhl, přes okénko řidiče mě chytil za oblečeni pod krk, kde jsem měl pověšené i brýle, a znovu se mě snažil vytáhnout ven. V jeho podivném počínaní se mu už před tím snažil zabránit i pan Stanislav, ale marně. Pak mi pan Szotkovski násilím otevřel dveře od řidiče a ve svém extempore chtěl viditelně dal pokračovat. Jelikož pana Szotkowského už moc dobře znám a vím jak velmi nepříznivě na něj působí alkoholické nápoje, tak chvíli nato jsem ho lehce a v sedě přes dveře v taxíku odstrčil, dveře i okno zavřel a z místa, za hlasitého nadávaní a dalšího vyhrožovaní pana Szotkowského, odjel… Vzhledem k tomu, že vulgární nadávky, výhrůžky, urážky a velmi podivné chování se u pana Szotkowského už delší dobu stále stupňuje a já nechci, aby to přerostlo do něčeho vážnějšího, tak hned druhy den jsem ho 2 krát z vlastní iniciativy navštívil doma (poprvé prý přítomen nebyl) a řekl jsem mu, že pokud má skutečně potřebu i ve střízlivém stavu si semnou něco fyzicky vyřídit, tak že jsem mu plně k dispozici hned třeba na jeho přilehle louce. Nato mi pan Szotkovski m.j. odpověděl: -že proti mně v podstatě vůbec nic nemá, - že svého počínaní lituje, -že je ochoten nejen všechny své neuvážené činy doznat, ale že se je ochoten mi za ně i písemně omluvit… atd.
Pokud mi pan Petr Szotkovski dnes do 15:00 hod. nedonese písemnou omluvu, tak, jako mi to slíbil a svým podpisem nestvrdí, že všechno to, co zde uvádím je pravda a uhradí mi i náklady na opravu poškozených brýlí (žádná ujma na zdraví ani jiná škoda, krom zbytečného zdrženi ve špičce, mi nevznikla), čímž bych pokládal celou záležitost za uzavřenou, tak jsem rozhodnut na něj podat oznámení na Policii ČR.
 
Vypracoval: Pavel Bocek (taxikař) ……………………………
Ze zápisem souhlasím, jsou v něm fakta: Petr Szotkowski ………………………….
Na vědomi: Policie ČR
--------------------------------------------------------------
 
Dnes odpoledne jsem zaslal policii ČR e-mail tohoto zněni:
Dobry den,
Včera jsem byl telefonicky požádán policii ČR, abych uvedl cele jména a příjmení konkrétních svědku v kauze Petr Szotkowski. Vzhledem k tomu, že nemam zájem na tom, aby se dány případ dal vyhrocoval a chci dat panu Szotkowskému ještě jednu možnost na urovnaní cele kauzy, tak případná jména všech svědku dodám hned po nevyužiti této možnosti a vypršení stanovené časové lhůty…
Bližši informace na www.tenishradek.estranky.cz menu: Příběh Szotkowski
Pan Szotkowski byl vyrozuměn zprávou sms nejen o této možnosti, ale i o založeni této nove internetové stránky a rovněž byl požádán, aby se pokud možno co nejrychleji ke své kauze vyjádřil.
V Hrádku dne 27. 7. 2011
Pavel Bocek
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Chocholouška na něj

(Tenista Amatér, 3. 8. 2011 10:22)

Bocku maš taxik k dispozici tak se i odvezeš směr OPAVA-psychiatrické oddělení, uděláme sbírku, se ti všichni složíme cesta bude zdarma :-).
Při vstupu na kurt bude kasička s nápisem "na dobrou věc"
Sportu zdar
Prosím o zrušení možnosti diskuze na těchto stránkách, a zavést pouze možnost dotazu na zprávce webu v neveřejném formátu aby nebylo možno zneužívat tyto stránky na tendenční věci.

Proč?

(Náhodný tenista, 1. 8. 2011 16:25)

Vážený pane Bocek, proč používáte tyto webové stránky tenisového klubu k řešení svých soukromých problémů. Váš příběh mne vůbec nezajímá, spíše by mne zajímaly aktuální informace o dění v tenisovém klubu. Když se podívám na tyto stránky, tak je to k pláči a informace jsou zde zastaralé a nic neříkající. Mám takový pocit, že si zde spíše vybíjíte svoji zlost, která s tenisovým klubem nemá nic společného. Proto by bylo dobré předat stránky tenisového klubu odborníkům a svůj mindrák si jít léčit někam jinam.
Prosím nezveřejňujte zde svoji hloupost a IQ.